ברוכים הבאים לאתר אבירי החוף

משחקים מאורגנים במהדורה חמישית​ של מבוכים ודרקונים בישראל

הסיעות הראשיות בפיירון​

בליגת ההרפתקנים פועלות מספר סיעות שלכל אחת מהן מטרות ושאיפות פוליטיות שונות. בעת יצירת הדמות יש לבחור סיעה אליה הדמות משתייכת ובתוכה היא תצבור מוניטין. התקדמות בתוך הסיעה פותחת בפני הדמות יכולות ייחודיות ומשימות סודיות.
הנבלאים היא רשת מפוזרת של מטילי לחשים ומרגלים המאמינים בשוויון ונלחמים בסתר כנגד שימוש לרעה בכוח. הארגון נחשב לטוב לב, ידעני וחשאי. פייטנים וקוסמים בעלי נטייה טובה שכיחים בשורות הארגון למרות שכל הרפתקן המאמין בערכי הארגון מוזמן להצטרף.
ערכיהם כוללים: איסוף מידע ברחבי פיירון, קידום שוויון והוגנות באמצעים חשאיים, התנגדות לרודנים וארגונים האוספים לידיהם כוח רב מדי ועזרה לחלשים, לעניים ולנדכאים.
מסדר כפפת הברזל מורכב מרודפי צדק המגנים על אחרים מפני מעשיהם של עושי-רוע. הארגון נחשב למכובד, דרוך ונלהב. כהנים, נזירים ופלאדינים בעלי נטייה טובה (ולרוב גם בעלי נטייה לסדר) שכיחים בשורות הארגון למרות שכל הרפתקן המאמין בערכי הארגון מוזמן להצטרף.
ערכיהם כוללים: מוכנות תמידית כנגד הרוע, זיהוי איומי רוע כגון קבוצות כוח חשאיות ויצורים מרושעים מטבעם, אכיפת צדק, קבלת תגמול כנגד פעולות רוע ואיסור על פעילות ללא הוכחות.
מובלעת האיזמרגד היא קבוצה מפוזרת של מומחי הישרדות בטבע הפועלים לשימור הסדר הטבעי במקביל לעקירה מהשורש של איומים אל-טבעיים. הארגון נחשב למבוזר, אם כי איתן. ברברים, דרואידים וסיירים בעלי נטייה טובה או נייטרלית שכיחים בשורות הארגון למרות שכל הרפתקן המאמין בערכי הארגון מוזמן להצטרף.
ערכיהם כוללים: השבה של הסדר הטבעי לאיתנו ושימורו, השמדה של כל אשר לא-טבעי, השארת הכוחות היסודיים של העולם בשליטה, מניעה מהציביליזציה ומהשממה מלהשמיד זה את זה.

ברית האצילים היא שותפות רעועה בין מספר ערי-מדינה וכוחות פוליטיים חזקים ברחבי יבשת פיירון. הארגון נחשב לאגרסיבי, מיליטנטי ופוליטי. לוחמים ומכשפים הנוטים לסדר או נייטרליות שכיחים בשורות הארגון למרות שכל הרפתקן המאמין בערכי הארגון מוזמן להצטרף.
ערכיהם כוללים: שמירה על ביטחונן ושגשוגן של הערים החברות, שמירה על ברית חזקה כנגד כוחות התוהו ואי הסדר, חיסול איומים לארגונים ולערים החברות באופן מניעתי, מתן כבוד ותהילה למנהיגים ולמולדת.

הזנתרים היא רשת צללים חסרת מצפון הפועלת להרחיב את השפעתה וכוחה בכל רחבי יבשת פיירון. הארגון נחשב לשאפתני, אופורטוניסטי, ומריטוקרטי. נוכלים וכושפים הנוטים לנייטרליות או רוע שכיחים בשורות הארגון למרות שכל הרפתקן המאמין בערכי הארגון מוזמן להצטרף.
ערכיהם כוללים: צבירת הון, ניצול הזדמנויות לצבירת כוח, השגת השפעה על ארגונים ואישים חשובים, שליטה ביבשת פיירון.